Добродошли на сајт наше школе!

Сазнајте све о нашој школи, успесима наших ученика и наставника. ДОБРОДОШЛИ!

raspored casova

raspored zvonjenja

obavestenje za roditelje

IMG 20170224 100145Угледни час „ Рециклажа путем Skype-a”, реализован је 24.фебруара 2017.године, истовремено у две школе, у ОШ „Свети Сава“ издвојеног одељења у Мозгову (у другом разреду), са учитељицом Мирјаном Цветковић  и ОШ „Ј.Ј.Змај“ издвојеног одељења у Бобовишту ( у првом разреду) са учитељицом Наташом Богдановић.

Прва замисао учитељица је била вршњачко учење између деце из различитих школа, учитељице су дошле на идеју да укључе информационо-комуникационе технологије као наставна средства , те наставни процес учине занимиљивијим и функционалнијим. Употреба Skype-a је омогућила размену искустава ученика, а и уштеду времена и материјалних средстава ( обзиром да су школе удаљене двадесетак километара).

Ученици су уживали у оваквом виду наставе, правивши разноврсне предмете путем рециклаже: држаче за оловке, корпице од пластичних чаша, птице од рециклираног папира, лутке од употребљене вунице, а један од најинтересантнијих радова била је метла од пластичних флаша.

Учитељице су већ договориле ново дружење путем Skype-a и такмичење у решавању математичких задатака.

Учење на даљину

250x250 rts3

5317079 rts planeta logo t1

kalendar

Ministarstvo prosvete nauke I tehnoloskog razvoja 360x300

Copyright © 2024 ОШ" Свети Сава" Суботинац  Rights Reserved.